Napište si o 9 minut ze Star Trek Into Darkness před Hobitem [UPDATE]

čt 15. listopadu 2012      autor: little borg      přečteno: 2980x      komentáře: 11

Star TrekKonečně jsme se dočkali! Studio Paramount Pictures oznámilo, že při premiéře filmu Hobit: Neočekávaná cesta se dočkáme 9 minut dlouhé ukázky z chystaného snímku Star Trek Into Darkness. Ochutnávka prvních záběrů přijde do kin IMAX už 14. prosince 2012 a diváci ji uvidí ještě před Hobitem (nejen v USA, ale i ve zbytku světa). Přiznejme si, že je nejvyšší čas začít lákat na další startrekové dobrodružství. Květnová premiéra se totiž nezadržitelně blíží.

Ve srovnání s předchozím Star Trek filmem z roku 2009 je tentokrát propagační kampaň velmi malá. Vlastně žádná. Zatím nejsou oficiální webové stránky, neviděli jsme žádný teaser ani promo foto z natáčení/zákulisí. Vzpomeňme, že minule (i díky posunu data premiéry z Vánoc 2008 na léto 2009) jsme se dočkali tří upoutávek, několika kratších spotů, hned dvou webových stránek a mnoha propagačních materiálů k postavám, hvězdné lodi. Paramount spolupracoval s mnoha firmami. Snad se tedy s příchodem Vánoc vše změní.

UPDATE: Dozvěděli jsme se, že český IMAX váhá s uvedením 9 minut ze Star Trek Into Darkness z důvodu již tak značné délky filmu Hobit: Neočekávaná cesta. Pokud tedy máte zájem vidět oněch 9 minut jako zbytek světa, dejte IMAXu svůj zájem vědět a napište jim na e-mailovou adresu: info@cinemacity-imax.cz.

Zdroj: TrekMovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: čt 15. listopadu 2012
přečteno: 2980x
komentáře: 11
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG