Walter Koenig má svou hvězdu na chodníku slávy

čt 13. září 2012      autor: omi      přečteno: 2178x      komentáře: 1

Walter Koenig má hvězdu na chodníku slávyV pondělí 10. září 2012 obdržel Walter Koenig svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy. Po dlouhém čekání tak mají nyní na tomto chodníku svou hvězdu všichni herci ze základní posádky originálního seriálu Star Trek. Na Walterovu oslavu přišli někteří jeho herečtí kolegové a přátelé, například Leonard Nimoy, George Takei, Nichelle Nichols, Tim Russ, Garret Wang, nebo Rod Roddenberry.

Leonard Nimoy veřejně promluvil o Walterově roli ve Star Treku. J. Michael Straczynski  mluvil zase o Walterově roli v seriálu Babylon 5. Walter sám poděkoval například Rodu Roddenberrymu, který na sbírku na Walterovu hvězdu přispěl značným finančním obnosem. Pokud Vás ceremonie odhalení Walterovy hvězdy na hollywoodském chodníku zajímá, doporučujeme se podívat na článek serveru TrekMovie.com, kde naleznete více fotek a odkaz na půlhodinové video z ceremonie.

Walteru Koenigovi k získání hvězdy na chodníku slávy ze srdce blahopřejeme.

Zdroj: trekmovie.com, startrek.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 13. září 2012
přečteno: 2178x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG