Star Trek Video Game - Update z Gamescomu

čt 16. srpna 2012      autor: Jim Kirk      přečteno: 1680x      komentáře: 1

KostkaLetošní Gamescom byl v mnohém trochu chudší než ten minulý, avšak i zde tvůrci poodhalili něco z nově připravované hry Star Trek Video Game. Kromě nového traileru (o kterém již psal Omi) zde byl i k vidění stánek který se hře přímo věnoval. Oproti famózní prezentaci na E3 kde jste si mohli sednout do kapitánského křesla (na což jsem se do Německa těšil) zde byla k vidění jen Star Trek kostka.

3DTvůrci však představili další záběry ze hry, které byly mnbohem delší než ty představené na E3. Celá část hry byla ve 3D, můžeme tedy doufat že majitelé 3D TV a monitorů si přijdou na své i při hře samotné. Scény z Nového Vulkánu v traileru se objevily i v samotné Gameplay. Z můstku prošli v co-op módu Kirk se Spockem turbovýtahem a chodbami až do transportní místnosti,  kde je pan Scott vybavil phasery a dalším náčiním. Pak už se ovšem spustila akce samotná. Kirk skákající přes most - což mu uplně nevyšlo a musel se pak drápat nahoru, Spock pomáhající Kirkovi vylézt do dalšího podlaží a další a další detaily které ukazují že spolupráce těchto dvou bude pro hru velmi podstatná.

cubeVypadá to že i zážitek ze hry při hraní jednotlivých postav bude odlišný. Spock hodně používal trikordér a dokonce i nervový stisk, Kirk se naopak držel phaseru. Osobně se mi samotná Gameplay velmi líbila, v některých částech připomínala hru Uncharted 3, zejména při skákní a podobně, ale jinak působila velmi originálním dojemem. Skvěle také vypadal transportní efekt a jednotlivé interiéry Enterprise i laboratoří na Vulkánu.

RTLTěšil jsem se také na demo hry a tričko, ale jediné co jsme dostali byly papírové 3D brýle. :-) Jasné je, že se všichni máme na co těšit. Kromě hry Star Trek jsem na Gamescomu také objevil prezentaci kanálu SyFy s velkým vizuálem Enterprise D a na obrazovce pouštěli TNG v HD. Dokonce se mi podařilo získat i pár pěkných pohledů s obrázkem Enterprise.

kadet Jim Kirk
autor: Jim Kirk
vydáno: čt 16. srpna 2012
přečteno: 1680x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Zazvonil zvonec a odznáčků je konec  -  ne 5. července 2020
Nápovědy k odznáčku Chakotay – roztříštěný v čase  -  po 1. června 2020
Rozšíření Kobayashi Maru  -  pá 22. května 2020
Výsledky soutěže Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 21. května 2020
Připravte se na Kobayashi Maru  -  st 29. dubna 2020
Star Trek se dočká hry ve virtuální realitě [VIDEO]  -  út 14. června 2016
Třetí rozšíření pro Star Trek Online již letos v létě  -  út 10. května 2016
Romulané chtějí obnovit síly v Neutrální zóně  -  pá 19. února 2016
Zahrajte si Star Trek Timelines [VIDEO]  -  čt 28. ledna 2016
Odznáčkový adventní kalendář  -  út 24. listopadu 2015
Hrajte dlouho a blaze  -  st 22. července 2015
Attack Wing: První mise – oprava satelitu  -  út 23. června 2015
Star Trek: Attack Wing  -  ne 14. června 2015
Startrekové hry digitálně [VIDEO]  -  po 11. května 2015
ST: Colonies je otevřen!  -  po 12. ledna 2015

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG