Připravuje se dokument o Georgi Takeiovi

pá 27. července 2012      autor: omi      přečteno: 2635x      komentáře: 0

George TakeiKdyž se řekne George Takei, většina lidí si ho zřejmě asociuje s postavou Hikara Sulu z původního Star Treku. Jedná se možná o nejrozšířenější informaci, ale samozřejmě to není z jeho života vše. O těch nejzásadnějších okamžicích a událostech z Georgova života bychom se měli dozvědět v chystaném dokumentu, kde kromě George promluví i spoustu známých osobností, herců, či politiků. Mimo jiné jeho herečtí kolegové ze Star Treku - William Shatner, Leonard Nimoy, nebo Nichelle Nichols.

Georgův život rozhodně nebyl jednoduchý. Za II. světové války byl čtyři roky vězněn kvůli svému původu. V roce 2005, ve svých 68 letech, se comming outoval jako gay a začal bojovat za LGBT komunitu a její právo na manželství. V roce 2008 si vzal svého partnera Brada Altmana, s kterým dodnes žije. V současné době je ve svých 75 letech velmi činný nejen na sociálních sítích. Tam své fanoušky baví svérázným humorem, komentuje politiku, nebo upozorňuje na ožehavá témata.

Dokument o Georgi Takeiovi by měl být dokončen v létě roku 2013 a detaily o filmu můžete sledovat na speciálním webu.

Zdroj: trektoday.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: pá 27. července 2012
přečteno: 2635x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG