Star Trek: TITAN přichází! ... Znovu.

čt 28. června 2012      autor: Telemachus Rhade      přečteno: 3553x      komentáře: 8

TITAN - Černý král ... hřbetTato nová kniha v češtině vychází již za týden! Románu Mezi dvěma světy se konečně dostalo jeho druhé části a čtenáři mají po pěti letech možnost dozvědět se, jak si hvězdná loď Titan a její rozmanitá posádka poradili v Malém Magellanově oblaku, kam se zástupci Federace nedostali přes 80 let.

Tak jako u každé knihy vám nabízíme možnost navštívit její křest a získat ji tak s výraznou slevou. Křest se tentokrát netradičně přesouvá z Prahy do Chotěboře na Festival Fantazie. Knihu za akční cenu 210 Kč bude možné zakoupit jen a přímo na křtu v pátek 6. 7. 2012 ve 22 hodin večer v rámci linie Trekfest. 

U dobrých knihkupců bude Černý král k dostání od následujícího úterý, tedy od 10. července, za 269 Kč.

Na zadních stranách se dozvíte, co pro vás ještě letos z edice Star Trek všechno chystáme. Uvidíte sami, že toho není málo! Pro nejčerstvější informace o dalších nových knihách sledujte buď tento portál, nebo oficiální facebookový panel Star Trek knihy česky.

Přejeme příjemné počtení. 

kadet Telemachus Rhade
autor: Telemachus Rhade
vydáno: čt 28. června 2012
přečteno: 3553x
komentáře: 8
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG