Jak máte Star Trek spojený s jarem?

st 28. března 2012      autor: axiom      přečteno: 2316x      délka: 1 min      komentáře: 13

otaznikJaro už je tady více než týden, ale protože se minulou středu žádná otázka neobjevila, je to vlastně první jarní anketa. A jako v takové se vás ptáme: máte ve svém životě nějakým způsobem spojený Star Trek s jarem nebo s jeho atributy? Mohou to být velikonoce, prvomájové průvody nebo třeba polibek pod rozkvetlou třešní. Ale pozor – pouze ve spojitosti s naším oblíbeným fenoménem – takže pokud je to ten polibek, potom jedině v uniformě. Těšíme se na vaše zážitky.

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

admirál axiom
autor: axiom
vydáno: st 28. března 2012
přečteno: 2316x
komentáře: 13
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG