Další spekulace o novém startrekovém seriálu

út 21. února 2012      autor: omi      přečteno: 4038x      délka: 1 min      komentáře: 20

Bryan FullerO novém seriálu z vesmíru Star Treku se mluví již několik let. Však jsme o takovýchto nápadech již několikrát, naposledy letos v lednu, informovali (viz odkazy v článku). Přesto to není jednoduchá záležitost a novému seriálu stojí v cestě mnoho překážek. Předně seriálová práva vlastní CBS, zatímco filmová práva vlastní Paramount. Nový seriál z prostředí nových filmů tedy vzhledem k právům moc nepřipadá v úvahu. Zatím se tedy spíše vyčkává, jak to s novými filmy bude dál.

Bryan SingerDalší překážkou je nákladnost televizní tvorby z vesmírného prostředí, která je vyšší, než u běžných žánrů (například sitcomů, apod.) a na druhé straně v porovnání s jinými žánry nižší sledovanost. I z těchto důvodů se prý LucasFilm zdráhal tvorby hraného seriálu z prostředí Hvězdných válek (nedávno odhalený jako Star Wars: Underworld). Přes všechny tyto překážky se ale o novém ST seriálu hovoří a dva jeho velcí fanoušci zvučných jmen: Bryan Singer (X-Men, Valkýra, House) a Bryan Fuller (DS9, VOY, Řekni, kdo Tě zabil?) by rádi spojili síly při jeho tvorbě. Ale jak bylo řečeno dříve, zřejmě se bude muset počkat na všechny filmy z nového vesmíru. Ten příští má zatím plánovanou premiéru na 17. května 2013.

Přehled článků a spekulací o novém ST seriálu

Zdroj: trekmovie.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: út 21. února 2012
přečteno: 4038x
komentáře: 20
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG