Shatnerův svět [VIDEO]

út 24. ledna 2012      autor: omi      přečteno: 1957x      komentáře: 11

William ShatnerWilliam Shatner je studnicí životní energie. Příští měsíc se na Brodwayi rozjede jeho one man show nazvaná "Shatnerův svět", v které během dvou hodin pomocí historek, vtipů a zpěvu představí divákům svou životní cestu. Ve svém životě se Shatner propracoval z klasického Shakespearovského herce na živoucí ikonu. Show proběhne poprvé 14. února 2012 a po 19 představeních skončí 4. března téhož roku, kdy začne svou tour po velkých amerických městech.

Promo upoutávka k Shatnerově nové show na Brodwayi - a odkaz na web Shatner's World.

Zároveň Shatner natočil poslední reklamu pro Priceline. V jejich reklamách ho bylo možné vidět po 14 let, v některých spolu s Leonardem Nimoyem. Poslední reklama pro Priceline je parafrází na Kirkovu smrt ve filmu Star Trek: Generations. Stejně jako kapitán Kirk, i tato jeho další postava umírá při zachraňování ostatních (nebo jejich financí) pod mostem. Výběr Shanterových reklam můžete shlédnout v následujícím playlistu. Pokud by Vás zajímaly reklamy Leonarda Nimoye, odkážeme Vás na jeden z našich starších článků.

Zdroj: http://trekmovie.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: út 24. ledna 2012
přečteno: 1957x
komentáře: 11
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG