Walter Koenig konečně obdrží svou hvězdu na chodníku slávy

st 22. června 2011      autor: omi      přečteno: 3481x      komentáře: 9

Chekov jako komandér Včera bylo oznámeno, že po dlouhém čekání obdrží Walter Koenig svou hvězdu na Holywoodském chodníku slávy. Walter je tak poslední z hlavní posádky herců originální série Star Treku, který svou hvězdu získal. Dokonce před několika lety odstartoval kampaň za získání své hvězdy. Na uspořádání ceremoniálu a vložení hvězdy na chodník má Walter 5 let. Za toto ocenění jsme samozřejmě velmi rádi a Walterovi gratulujeme.

Hvězdy na chodníku slávy pro rok 2012 obdrželi

Filmoví herci

Jennifer Aniston, Vin Diesel, Scarlett Johansson, John Lasseter, Malcolm McDowell, Sumner Redstone, Kate Winslet and Richard Burton (posthumous)

Televizní herci

Valerie Bertinelli, Matt Groening, Mariska Hargitay, Patricia Heaton, Marg Helgenberger, Walter Koenig, and Adam West

Zpěváci

Pepe Aguilar, AMERICA, Boyz II Men, Hal David, David Foster, Vince Gill, Jennifer Lopez, Ann and Nancy Wilson (Heart) and Barry White (posthumous)

Rozhlas

Ellen K.

Odkaz na Walterovu kampaň pro získání hvězdy na Hollywoodském chodníku slávy.

Zdroj: http://larrynemecek.blogspot.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: st 22. června 2011
přečteno: 3481x
komentáře: 9
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG