Nová hra z prostředí Star Treku na obzoru!

po 6. června 2011      autor: Polux      přečteno: 3247x      komentáře: 13

Star Trek Online box art

Vzhledem k neutěšenému stavu okolo her z prostředí Star Treku v poslední době (snad až na MMO Star Trek Online), jistě všechny fanoušky tohoto uvinerza a interaktivní zábavy zároveň potěší ohlášení nové hry. Společnost Paramount Entertainment oznámila, že herní studio Digital Extremes pracuje na novém herním titulu zaměřeném na kooperační hru pro dva hráče z prostředí Star Treku, na kterém úzce spolupracuje s produkční společností Bad Robot a producentem Damonem Lindelofem.

Kirk a Spock poprvé na scéně

Hra umožní hráčům vůbec poprvé vžít se do hratelných postav Kapitána Jamese T. Kirka a Komandéra Spocka v dobrodružství, navazující na události, které se odehrály v zatím posledním snímku Star Trek režiséra a producenta J. J. Abramse z roku 2009. V zcela původním příběhu, který tak nebude představovat adaptaci některé/ho z existujících sérií či filmů, budou hráči v rolích Kirka a Spocka muset spolupracovat, aby dokázali zastavit legendární rasu nepřátel usilující o dobytí galaxie. Sepsání příběhu samotného má na starosti Marianne Krawczyková, vítězka ceny BAFTA (což je britská obdoba Oscara), která je odpovědná za scénáře k herní sérii God Of War, ve spolupráci se scénáristy a producenty nejnovějšího Star Trek filmu Bobem Orcim a Alexem Kurtzmanem.

Hra bude k dispozici pro herní platformy PC, PS3 a Xbox 360. S uvedením na trh se počítá na rok 2012. Do té doby nezbývá, než se těšit a doufat, že výsledná hra bude kvalitou stát za to a neupadne v zapomnění tak, jako mnoho jiných předchozích. Přítomnost tvůrců, kteří stojí za scénářem jedenáctého Star Trek filmu během procesu vývoje hry, snad dává fanouškům naději, že alespoň co se týká příběhu budou respektovány dosavadní reálie univerza, nastolené tímto filmem.

Zdroj: vg247.com
praporčík Polux
autor: Polux
vydáno: po 6. června 2011
přečteno: 3247x
komentáře: 13
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG