Deep Space Nine se vrací na televizní obrazovky! [UPDATE]

st 9. února 2011      autor: little borg      přečteno: 7397x      komentáře: 83

AXN Sci-fi logo Pro mnohé fanoušky to bude zpráva dne. Seriál Star Trek: Deep Space Nine se vrací na televizní obrazovky. Kabelová stanice AXN scifi začne dobrodružství Benjamina Siska a jeho bližních vysílat už 2. března 2011 od 22:00. Zatím není jasné, v jakém znění a případně s jakým dabingem půjde seriál do vysílání. Zjišťujeme a budeme vás informovat.

[UPDATE] Dle dostupných informací kanál AXN scifi zřejmě odvysílá první sezóny s původním dabingem, jaký jsme slyšeli na Nově, respektivě TV Premiéra. Vzhledem k (ne)kvalitě překladu nás tak čeká nejedna komická situace při sledování tohoto seriálu. Nicméně pozdější sezóny dabing nemají, tam se dá očekávat narůst kvality při případné výrobě nového.

nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: st 9. února 2011
přečteno: 7397x
komentáře: 83
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG