Captains bude skvělý film!

út 28. prosince 2010      autor: Bedraz      přečteno: 2872x      komentáře: 0

Scott Bakula a William Shatner obědvají Server Canada.com uveřejnil nový rozhovor s nám dobře známým hercem Williamem Shatnerem. Ačkoliv bude příští rok slavit už osmdesátku, Shatner nezpomaluje. Ve skutečnosti je jeho kalendář pro rok 2011 ještě plnější, než ten přecpaný z roku 2010.

Vystupuje v televizních pořadech a seriálech, pracuje na hudebním albu a na knize, produkuje dosud neoznámenou herní show. Příští rok též uvede vlastní režírovaný dokument Captains, který se zabývá nejen jeho životem, nýbrž obsahuje i rozhovory se Star Trek kapitány Kate Mulgrew, Scottem Bakulou, Patrickem Stewartem, Avery Brooksem a Chrisem Pinem.

"Captains je právě ve střižně," říká.
"Máme skvělý film, kde je toho opravdu hodně a my to vášnivě dáváme dohromady. Bude hotov v blízké budoucnosti. Jsou tam rozsáhlé rozhovory a spousta záběrů s herci, kteří hráli startrekovské kapitány a kteří ukazují, které věci nás všechny spojují a které jsou jiné. Je toho mnoho společného, zkušenosti, temperament..."

Na otázku, kterého kapitána by Shatner hrál raději než svoji slavnou postavu, odpověděl: "Do toho se nehrnu. Jsem spokojený s kapitánem Kirkem."

kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: út 28. prosince 2010
přečteno: 2872x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG