Sex ve Star Treku - žádný pokrok! [VIDEO]

čt 16. prosince 2010      autor: Hypospray      přečteno: 6913x      komentáře: 24

Sex ve Star Treku - Kirk s kusem skály ve tvaru... domyslete Nevím jak vy, ale já jsem při sledování seriálů a filmů Star Treku nabyla dojmu, že v oblasti sexu, myšleno fyzického propojení muže a ženy, se toho za tři století moc nezměnilo. Přijde mi, jakoby se tvůrci báli toto téma příliš rozebírat, asi tak jako téma toaletní hygieny. :) Ve filmu Demolition Man se například Stallone po probuzení do 21. století dozví, že je v roce 2032 zaběhlá celá řada nových vychytávek...

Sex ve Star Treku - Demolition Man Virtuální sex pomocí na hlavě nasazených helmiček nebo tři mořské mušle místo toaletního papíru. Ano, ve Star Treku si to sice pozemšťané rozdávají s mimozemšťany (někdy bez následků, někdy s následky:-) ), ale zobrazení sexu i přes úctyhodný výkon kapitána Kirka prostě žádná sláva!

Sex ve Star Treku - Chakotay a Riley Frazier - Unity U sexu se dá bezesporu vylepšovat především pocitová stránka. Cítit to, co cítí váš partner, sdílet rozkoš, směrovat potěšení přesně tam, kam je tomu druhému příjemné... Časem k tomu třeba bude stačit kus promakané technologie. Nemyslím tím, že by k vlastnímu tělesnému spojení nedocházelo - i když samozřejmě i to se nabízí. Musí se nechat, že náznak myšlenky vzájemného pocitového propojení bylo vidět v epizodě Voyageru Unity - Chakotay s Riley Frazierovou.

Sex ve Star Treku - Riker a Kamala - The Perfect Mate Virtuální sex byl popsán už hodněkrát, ale ne a ne ve Star Treku. Nebo se snad mýlím? Když Rikera nabudila v epizodě The Perfect Mate krásná Kamala, dalo se tušit, jaký program si následně v simulátoru zvolí... ;) Jasně, simulátor je místo nekonečné fantazie. S mužem, ženou či s mimozemšťanem můžete díky holomřížce užívat bez následků prakticky kdekoliv. Na vodní hladině, kterou nepropadnete do hloubky, na pusté kometce s výhledem do nekonečného vesmíru, nebo třeba v romulanském senátu. :) A to buď s holopostavou, nebo protějškem z masa a kostí!

Sex ve Star Treku - Melora Sám o sobě je hudbou budoucnosti sex v nulové gravitaci. Jaké by to asi bylo zmáčknout čudlík na stěně v ložnici a rázem začít stoupat k vypolstrovanému stopu ve vášnivém objetí svého milence? Něco na ten způsob bylo vidět v epizodě DS9 - Melora. Vzpomínáte?

Sex ve Star Treku - Ransomův čip a Sedmá z devíti Další kapitolkou sexuality by mohl být sado maso sex - opět elegantně a neškodně řešen simulátorem, nebo třeba externím neurálním čipem. Ten vlastně používal kapitán Ransom, aby se z toho v Delta kvadrantu nezbláznil. :) Nám byla ukázána samozřejmě jen decentní Sedmá z devíti v růžovoučkých šatičkách na mořském útesu, ale tahle věcička by zajisté zmákla mnohem více. Posílat si do mozku stimuly bolesti a přitom neriskovat ani škrábaneček. Přiznám se, že jistou lákavost to má. :P

Sex ve Star Treku - Klingonský sex K tvrdšímu sexu se ve Star Treku aspoň přiznávají Klingoni, i když pro ty by to bez skutečné krve prostě nebylo ono!

Sex ve Star Treku - Dat a Borgská královna Pro mě nejodvážněji přistupoval ke své sexualitě Dat. Klidně si to rozdával s Borgskou královnou, když zbytek posádky bojoval o život a záchranu celé budoucnosti, jak ji znali. Jo jo, řeč je o osmém filmu, mém nejoblíbenějším. První kontakt to byl nejen pro lidi a Vulkánce, ale i pro Borgy - že by si tímto způsobem někdo z nich užíval předtím, to opravdu nevíme. A přitom by stačilo, kdyby se do akce pustili jen dva - před ostatními by se to neutajilo. :)

A pak tu máme farmacii. Za tři sta let se určitě vymyslí spousta chemických sloučenin, drog s halucinogenními účinky, díky kterým bude k rozvíjení sexuální fantazie stačit jen vaše podvědomí a skryté touhy. Užívat si pomocí léků pak budou moci i hodně nemocní a staří lidé. Dostupnější budou určitě i spolehlivé feromonové deodoranty. ;)

Sex ve Star Treku - Orionka na prodej A co pokroky v mezidruhové seznamce, která tři století v budoucnosti určitě jen kvete? Existuje nějaká nekonečná databáze "stále připravených jedinců"? ;-) A domlouvají si schůzky na vesmírných stanicích či dostaveníčka v raketoplánech? Kromě trhu s orionskými otrokyněmi rozkoše to nechali tvůrci Star Treku jen na naší fantazii. Škoda!

Jestli k pokroku sexu, různých pomůcek či technik, přistupuje aspoň nějaká Star Trek knížka trošku obšírněji a nebojí se zajít do větších detailů, ráda uslyším váš tip, tu si musím přečíst!

Na závěr jedno poučné videíčko, kdo neznáte. :)

admirál Hypospray
autor: Hypospray
vydáno: čt 16. prosince 2010
přečteno: 6913x
komentáře: 24
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Koledy z budoucnosti  -  pá 18. prosince 2015
Znáte Trekwister? [VIDEO]  -  út 4. února 2014
Raumschiff Edelweiss [VIDEO]  -  po 4. listopadu 2013
Původní a noví herci Star Treku  -  so 5. října 2013
Sexidoly ve Star Treku  -  pá 4. října 2013
Ten Star Trek je ale blbost... [VIDEO]  -  pá 21. června 2013
Co kdyby v ST13 byli Borgové?  -  st 12. června 2013
Aprílové žertíky  -  út 2. dubna 2013
William Shatner jako kapitán Kirk při předávání Cen Akademie [VIDEO]  -  po 25. února 2013
Jak jsme volili s Borgskou Iniciativou [VIDEO]  -  st 13. února 2013
George Takei zpívá v reklamě Old Navy [VIDEO]  -  pá 16. listopadu 2012
Klingoni na plážích Číny  -  so 25. srpna 2012
George Takei uklidňuje lidstvo [VIDEO]  -  út 27. září 2011
Originální série válí  -  pá 8. července 2011
Fan tvorba: Star Trek Girl [VIDEO]  -  ne 13. února 2011

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG