Shatner obědval s Bakulou a už se ví proč

pá 25. června 2010      autor: little borg      přečteno: 2504x      komentáře: 4

Scott Bakula a William Shatner obědvají Nejdříve se objevila fotografie (viz obrázek), pak spousta spekulací, co se bude dít dál... A pak William Shatner (Kirk) prozradil, že mluvil se Scottem Bakulou o chystaném dokumentu "The Captains". Celovečerní film má televizním divákům ještě víc přiblížit osobu Billa Shatnera, i když možná se dovíme ještě víc...

Shatner přiznal, že teď mluví s každým kapitánem ze Star Treku. A taky se dovídáme, že v oné restauraci, ve které se obě hvězdy z fotografie setkaly, už začalo natáčení zmíněného dokumentu.

Shatner se ještě o víkendu uvidí s Leonardem Nimoyem (Spock) na conu v kanadském Vancouveru. Při té příležitosti se nezapomněl zmínit o tom, kterak Leonard Nimoy mluví o odchodu na odpočinek. Podle Billa je to teď zřejmě v módě. Nicméně většina autorů takového výroku to prý nemyslí vážně. Uvidíme.

Zdroj: TrekMovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: pá 25. června 2010
přečteno: 2504x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG