Bill Shatner natočí dokument o Billu Shatnerovi

st 16. června 2010      autor: little borg      přečteno: 2193x      komentáře: 2

William Shatner Možná by si člověk myslel, že herec a režisér William Shatner (Kirk) má v současné době dost práce, když chystá nový sitcom Shit My Dad Says a hostuje ve dvou dalších pořadech. Chyba lávky. Canada Movie Central Channel oznamuje, že vyrobí celovečerní dokument o kanadské legendě Williamu Shatnerovi. A režie se zhostí mistr sám. Bude to ještě větší nářez než dokument Jak William Shatner změnil svět?...

Dokument "The Captains" celý o Shatnerovi

"The Captains" je prozatím pracovní název dokumentu, který má zmapovat dosavadní život a kariéru Williama Shatnera, představitele původního kapitána Jamese T. Kirka. "The Captains" prozkoumá období, kdy Shatner žil v Montrealu, zaměří se na ranou kariéru ve Stratfordu a nezapomene na změnu, kterou mu přinesla role kapitána Kirka. Výroba dokumentárního filmu začne v červenci 2010 a do vysílání se dostane v zimě 2011.

William Shatner si dokumentem možná připravuje půdu pro boj za režisérskou verzi filmu Star Trek V: Nejzazší hranice. O ni usiluje už mnoho let. Důvodem jsou ne právě kvalitní speciální efekty a absence některých zamýšlených scén kvůli nízkému rozpočtu.

Kampaň za restaurování Nejzazší hranice už odstartovala. Podpořit ji můžete zde.

Zdroj: TrekMovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: st 16. června 2010
přečteno: 2193x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG