Bill Shatner plánuje natočit cover verzi Bohamian Rhapsody

čt 27. května 2010      autor: little borg      přečteno: 2121x      komentáře: 1

William Shatner William Shatner je známý jako herec, pro fanoušky Star Treku jako původní Jim Kirk a pro některé i jako "muzikant". Má na kontě už několik alb a chystá další, tentokrát cover verzi Bohamian Rhapsody od skupiny Queen. Shatner poodhalil plány na svém Twitter blogu, mělo by se jednat o jeho už třetí album. A pro spolupráci oslovil dokonce Leonarda Nimoye (Spock)...

"Upusť od důchodu. Chystám úžasnou nahrávku. Bylo by perfektní, kdyby ses přidal jako další hlas," adresoval Shatner nabídku Nimoyovi na Twitteru.

Shatner debutoval v roce 1968 albem The Transformed Man, v roce 2004 následovalo Has Been - mimochodem poslední natočené album zahrnuje i cover verzi songu Common People od skupiny Pulp.

Zdroj: Digital Spy
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: čt 27. května 2010
přečteno: 2121x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG