Nova: Battlestar Galactica zatím ne

út 20. června 2006      autor: Bonsaj      přečteno: 3022x      komentáře: 5

logo Tv Nova Scifi nemá na českém televizním trhu zrovna na růžích ustláno. Pravidelně zkoušíme kontaktovat celoplošky a zjišťujeme situaci. Tentokrát jsme se obrátili na TV Nova s dotazem ohledně seriálu Battlestar Galactica. Vedoucí dopisového oddělení Šárka Francová nám odpověděla: "Dotazem na programovém oddělení TV NOVA jsem zjistila, že seriál Battlestar Galactica vysílat nebudeme, protože nevlastníme licenci na vysílací práva tohoto seriálu." Nezbývá než si dál o scifi pořady psát, a to nejen na Novu, ale i do České televize a konkurenční Primy. Je ale potřeba volit slušnou formu a žádat konkrétní film nebo seriál. Takže neváhejte a bombardujte televizní stanice svými dotazy.

praporčík Bonsaj
autor: Bonsaj
vydáno: út 20. června 2006
přečteno: 3022x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG