admirál flotily omi
omipá 9. června 2023

Na podzim letošního roku by měla být vydána nová počítačová hra pro PC a MacOS s názvem Star Trek: Infinite. Mělo by jít o strategickou hru zasazenou do prostředí 24. století, konkrétně desetiletí před éru Nové generace. Hráči by měli mít možnost postavit se do čela flotily lodí jedné ze čtyř hlavních mocností kvadrantu Alfa – Federace, Klingonů, Romulanů nebo Cardassianů. Vývojáři slibují líbivý vzhled, obtížná rozhodnutí a jedinečné herní mechanizmy. Zatím byl vydán krátký teaser, později tento měsíc (16. června na Den kapitána Picarda) bychom se měli dočkat plného představení hry.

Hrajete ještě počítačové hry? Nebo jste již přešli na konzole či mobilní zařízení. Těšíte se na novou hru ze světa Star Treku?

Star Trek: Infinite - Teaser Trailer

We are pleased to announce Star Trek: Infinite, a new game developed with the team at Nimble Giant Entertainment. Bringing the captivating fantasy of the Sta...

youtube.com
3 Komentáře
 Samuel_Thorn
Samuel_Thornpo 12. června 2023

Hry stále hraju. :-) Jen tedy od těch ST jsem zavítal do světa Harryho Pottera a i jinam. I když strategire nejsou úplně můj šálek kávy, na hru se rád podívám.

Odpovědět
 Korax
Koraxút 13. června 2023

Hraju pořád startrekové, nikdy jsem nepřestal. Strategie JSOU můj šálek kávy a u tohohle sežeru nejednu tatranku!

Odpovědět
 CzTrekkie
CzTrekkieút 13. června 2023

Na hru se těšim!😀👍🏻🖖🏻

Odpovědět

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení čtenáři