www.startrekknihy.cz
www.startrekknihy.czpá 13. května 2022

Jedno velké překvapení ve finále 2. sezóny seriálu Star Trek: Picard se pokouší napravit omyl, který Nová generace udělala před více než 30 lety. Závěrečná kapitola příběhu Jeana-Luca Picarda z 21. století je takových překvapení plná.

Je velkolepý návrat Wesleyho Crushera nápravou velkého omylu v historii Nové generace?

Článek obsahuje spoilery na epizodu 2×10 seriálu Picard. Jedno velké překvapení ve finále 2. sezóny seriálu Star Trek: Picard se pokouší napravit omyl, který Nová generace udělala před více ne…

startrek.cz
2 Komentáře
admirál flotily Iconer
Iconerpo 16. května 2022

Hm, Wesley mi nevadí. Z Camea mám radost.
Možná, že jeho objevení se v Nemesis nebylo úplně uspokojivé, ale teď se mi na druhou stranu zdá, že tomu chybí příběh, jak to s Wesleym doopravdy bylo.
Líbilo by se mi, kdyby někde vysvětlili, jak to bylo s jeho přerušovanou kariérou ve flotile kombinovanou s kariérou cestovatele. Jen tak to přeplácnout je málo. Co se stalo potřebuje vysvětlení.

Odpovědět
admirál flotily omi
omipo 16. května 2022

Bohužel to je Picard. Easter eggy nevyžadují vysvětlení. Wesleyho účast v Nemesis nebyla oficiálně na plátně, takže se dělá, že se nestala. Stejně jako jeho objevení na Titanu v ST Tour. Trochu mě to „dolepení“ Wesleyho zklamalo. Jakoby to dávalo punc celému příběhu Kore jen aby se v druhé sezóně Isa Briones objevila a nevyznělo to na prázdno. Asi jsem i přemýšlel, proč se vlastně jako dohlížitel přepravoval transportérem za zvuku prominentní TNG znělky. Opět spíš na efekt než aby to mělo smysl.

Star Trek The Tour

The final experience at Star Trek The Tour.For more visit: http://www.starling-travel.com/2008/04/01/star-trek-the-tour/

youtube.com
Odpovědět

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení čtenáři