www.startrekknihy.cz
www.startrekknihy.czne 3. dubna 2022

Posledních pět dnů jsme měli možnost sledovat krátké upoutávky zaměřené na všechny hlavní postavy nového seriálu Star Trek: Strange New Worlds. Paramount+ zahájil odpočítávání do premiéry (5. května) zbrusu novým trailerem, který slibuje dobrodružství, průzkum a akci s posádkou lodi USS Enterprise pod velením kapitána Pikea.

Podívejte se společně s námi na zbrusu nový trailer k Tajemným novým světům! [video]

Posledních pět dnů jsme měli možnost sledovat krátké upoutávky zaměřené na všechny hlavní postavy nového seriálu Star Trek: Strange New Worlds. Paramount+ zahájil odpočítávání do premiéry (5. květn…

startrek.cz
3 Komentáře
praporčík ada1987
ada1987ne 3. dubna 2022

pekné. zaujima ma, kto je ta Vulkanka, ktoru Spock bozkava 1:12.

Odpovědět
kapitán flotily Eodeon
Eodeonpo 4. dubna 2022

Odpověď pro: ada1987

To je moc dobrá otázka. Doufám, že to nemá být T'Pring, protože jestli mě neklame paměť, s tou se Spock neměl vidět od dětství až do Amok Time. Jinak souhlas, trailer je pěkný. Až moc. Až se mi skoro nechce věřit, že by seriál mohl být tak dobrý, jak se jeví z traileru. Ale samozřejmě doufám, že bude. Co se budoucnosti Treku týče, jsem optimista.

Odpovědět
admirál flotily omi
omiút 5. dubna 2022

Ty jo, říkal jsem si to samé – že to vypadá až moc dobře, aby to byla pravda. Ale zatím mě celé promo naplňuje optimismem a opatrným těšením se. Co jsem někde zachytil spekulaci, tak několik Spockových scén by měly být sny nebo představy.

Odpovědět

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení čtenáři