praporčík ada1987
ada1987út 29. března 2022

uces je otrasny. mohli jej dat aspon parochnu.

Odpovědět
kapitán flotily Tai
Taičt 31. března 2022

Ano, ty účesy jsou fakt tragédie. Uhura mě kupodivu až tak neruší, ta herečka něco do sebe má, ovšem ten „ucho“ Spock s tou směšnou přihřátou kotletkou… Ech. Pokud to má evokovat, že byl zkraje jakože ještě mladík v rozpuku, tak to se dá udělat i vkusněji. Já tu moderní filmovou módu nechápu.
A co se týče kulis – mně prostě ten „Vánoční stromeček, kam se podíváš“ vadí, ať už je jinak design interiéru, jaký chce. Počkám si až na příběh, neb vizuálně to bude podle všeho úplně stejná slátanina jako DSC. Jsem zvědavá, jestli se dočkáme nějakého toho fanservisu i my staromilci, co neslintáme automaticky hned ze všeho, na čem je nálepka Star Trek. Ale bude tam Mount, který se jako Pike víc než osvědčil, tak snad se tam najde ještě aspoň pár dalších věcí, kvůli kterým mi ten čas u monitoru bude stát za to. (Musím přiznat, že SNW po dlouhých letech rezignace vyhlížím s mírným optimismem.)

Odpovědět
admirál flotily omi
omičt 31. března 2022

Jo, Uhura mi je z traileru docela sympatická. Má takové zvláštní charisma, docela mi v traileru opravdu připomíná Nichelle Nichols. Ale s tím Spockem fakt netuším, co dělají. Pevně doufám, že to je jen nějaká kamufláž na výsadek, aby zapadnul mezi místní. 😂

Já se na SNW těším pro slíbenou epizodičnost. Přiznávám, že mi v DSC ani PIC ty sezónní příběhové linie úplně nesedly. Zlatá druhá polovina DS9 se samostatnými epizodami, ale postupným vývojem postav a příběhy navazujícími na předchozí epizody.

Odpovědět

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení čtenáři