Samuel_Thorn
Samuel_Thornso 3. července 2021

Plakát se mi líbí, je nápaditý. Stále přemýšlím, jak to vyrobili. Jestli je to render, nebo velmi šikovná manipulace s několika fotografiemi. Líbí se mi to. :) A na Q a Guinan jsem zvědavý. Asi stárnu a zachvacuje mě nostalgie, ale já mám ty "staré" postavy v "nových" seriálech rád. :)

Odpovědět
poručík Veczi
Veczine 4. července 2021

Odpověď pro: Samuel_Thorn

Ja se netesim, beztak je zase zabijou... Q bude samozrejme na chlapy..

Odpovědět
kapitán flotily Eodeon
Eodeonne 4. července 2021

Odpověď pro: Veczi

To byl přeci odjakživa, ne? Picarda si ostatně nabaloval při každé příležitosti :P

Odpovědět
admirál flotily omi
omine 4. července 2021

Odpověď pro: Samuel_Thorn

Taky mě plakát zaujal. Tipl bych si, že jde o kombinaci 3D (silnice) a fotografie (horizont). I podle teaseru to vypadá, že se vrátíme na Zemi. Jsem zvědavý, co vymyslí.

Odpovědět
admirál flotily omi
omine 4. července 2021

Odpověď pro: Veczi

Tisíc lidí, tisíc chutí. I když pořád nechápu, proč by se omnipotentní bytost, která může být doslova čímkoliv, měla vejít do nějaké lidské škatulky týkající se sexuální orientace. To by mi fakt nepřišlo moc startrekové.

Odpovědět
admirál flotily Iconer
Iconerút 6. července 2021

Plakát je sice hezky udělaný, ale spíš přemýšlím, co mají silnice společného s Picardem.
Na camea známých postav se moc těším, jen ať už žádnou zbytečně nezabíjejí.
Myslím, že podle toho, že Q lezl za Picardem do postele a pak dělal nabídky Janewayové, tak je zřejmě na všechny bez rozdílu. I když nevím, jak evolučně daleko musí být bytost, aby o ni měl zájem.

Odpovědět
kapitán flotily Eodeon
Eodeonút 6. července 2021

Odpověď pro: Iconer

Silnice z plakátu bude určitě ta "road not taken", o které hovoří Q v traileru, jinými slovy metafora pro alternativní časovou linii, ve které se hrdinové zjevně ocitnou, a podle reakce Sedmé odhaduji, že si přitom ale (díky zásahu Q?) uchovají vzpomínky na své původní "správné" životy... ale to hodně domýšlím.

Odpovědět
admirál flotily omi
omičt 8. července 2021

Tahle metafora mě nenapadla. Díky za nakopnutí, to asi bude ono. Já si říkal, že když i teaser byl ze Země, se spoustou artefaktů v Chateau Picard, tak že se možná vrátíme do hodně velké minulosti právě tam.

Odpovědět
kapitán flotily Eodeon
Eodeonpá 9. července 2021

Odpověď pro: omi

Jen jsem tak zavzpomínal, že by to vlastně nebylo poprvé, kdy Q použil silnici jako metaforu. Kdysi k ní ostatně jeden jeho kolega přirovnal celé to jejich Kontinuum.

Odpovědět

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení čtenáři