www.startrekknihy.cz

CBS na 5. dubna, tedy Den Prvního kontaktu, chystala „jakási“ oznámení. Všichni čekali, že půjde o teaser na Tajemné nové světy, ale ten jako jediný nedorazil. Namísto toho jsme dostali teaser na 2. řadu Picarda, který potvrdil, co už se tak nějak vědělo; plnohodnotný trailer na 4. řadu Discovery, která překvapivě dorazí už letos; teaser druhou řadu Lower Decks, jejímuž minimálně začátku bude dominovat Riker s Titanem; první obrázek hologramu Kathryn Janeway z animáku Prodigy a nakonec trailer na dokument o živoucí legendě Nichelle Nichols…

Žně! Trailery, teasery a info na PIC, DSC, LD, PRO a dokument o Uhuře

CBS na 5. dubna, tedy Den Prvního kontaktu, chystala „jakási“ oznámení. Všichni čekali, že půjde o teaser na Tajemné nové světy, ale ten jako jediný nedorazil. Namísto toho jsme dostali teaser na 2…

startrekknihy.cz
10 Komentářů
admirál flotily Iconer
Iconerpřed 6 dny

Nová sezóna Lower Decks začne 12. srpna :)

Odpovědět
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killerpřed 5 dny

LOWER DECKS! LOWER DECKS! LOWER DECKS! :)))

Odpovědět
kapitán flotily Prometeus
Prometeuspřed 3 dny

Odpověď pro: Jakkob Killer

A ja Discovery! Discovery! Discovery! :D

Odpovědět
poručík Veczi
Veczipřed 3 dny

Vsechno jen ne Discovery.. 😎

Odpovědět
kapitán flotily Prometeus
Prometeuspřed 3 dny

Odpověď pro: Veczi

To už je tvoj problém, že si sa zasekol v minulosti! 👎

Odpovědět
poručík Veczi
Veczipřed 2 dny

Problem neni ve vizualu jako v tom, ze je to o nicem blaboleni a stale jen zachranujeme svet dokola a dokola... clovek, ktery si neustale dela co chce je naobec odmenen funkci kapitana? Jake je v tom pouceni treba pro deti? Kdo jsou posadka? Zname jejich osudy, vime jaci jsou nebo snad aspon jak se jmenuji? Atd atd.. co delalo star trek star trekem zde neni.. nejsem sam, je nas mnoho..

Odpovědět
kapitán flotily Prometeus
Prometeuspřed 2 dny

Odpověď pro: Veczi

Blábolenia si mal hojne aj v starších Trekoch, tak isto aj zachraňovania všelijakých kravín a pod. výmyslov. Ale zhrniem to takto, keď ma nejaký film alebo seriál neosloví, napr. aj z traileru, nebudem ho sledovať. Môžeš si vybrať, sledovať a kritizovať, ako iný experti, alebo to prestať sledovať a mať pokoj. Vybavené!

Odpovědět
podporučík David
Davidpřed 2 dny

Odpověď pro: Prometeus

No... pokud mě s ostatními nespojuje právě Star Trek. Pak je celkem i nutné se na to co se mi nelíbí podívat, abych věděl o čem mluvím.
A sám můžu potvrdit, že podívání se, mě z odporu nevyléčilo.

Odpovědět
poručík Veczi
Veczipřed 2 dny

Odpověď pro: David

Presne.. efekt je ten ze to chci vypnout, protoze je to ST tak to vydrzim, ale urcite se k tomu nechci vratit.. velmi smutne..

Odpovědět
kapitán flotily Prometeus
Prometeusvčera

Samé žvásty a pod. nezmyselné reči 😶

Odpovědět

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení čtenáři