www.startrekknihy.cz
www.startrekknihy.czso 13. března 2021

Tajemné nové světy se v Kanadě začaly natáčet 15. února a nyní se konečně dozvídáme, kdo doplní kapitána Pikea, Spocka a Jedničku na palubě Enterprise. Tedy za předpokladu, že to jsou důstojníci Hvězdné flotily a jednu z hlavních rolí nezastane třeba andorianská kapitánka lodě Říšké gardy...

Známe 5 nových hlavních tváří SNW a víme, kdo natočí pilot [video]

Tajemné nové světy se v Kanadě začaly natáčet 15. února a nyní se konečně dozvídáme, kdo doplní kapitána Pikea, Spocka a Jedničku na palubě Enterprise. Tedy za předpokladu, že to jsou důstojníci Hv…

startrekknihy.cz
3 Komentáře
kapitán Andypos
Andyposso 13. března 2021

Na seriál se těším, ale uvítal bych kdyby se odehrával v pozdější éře, třeba 25. století. Protože takhle jsou dost omezeni budoucími dějinami a když je naruší tak to bude vypadat blbě. Zajímají mě nové oblasti galaxie a nové technologie, ne ty staré nebo kvůli nim narušovat kontinuitu.

Odpovědět
admirál flotily Iconer
Iconerne 14. března 2021

Zajímavé, konečně nějaké tváře.
I když víc mě před nějakou dobou navnadilo přání fanoušků, aby si tam zahrál Jeffrey Combs, což by bylo úplně super, ale není to příliš reálné.

Odpovědět
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killerpo 15. března 2021

Na SNW se těším opravdu hodně, stejně jako na každý jiný další ST, ale u SNW je to přeci jen o něco málo intenzivnější než jinde (snad jen s výjimkou druhé řady Lower Decks), ale tak nebo onak již s nadšením a velkým očekáváním vyhlížím jakýkoli další materiál věnující se právě tomutu chystanému seriálu. Nu což, hodně zdaru tvůrcům a všem fanouškům velkou trpělivost s tím, než se konečně budeme moci na seriál podívat :) Ale jistě je na co se těšit!

Odpovědět

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení čtenáři