admirál flotily Iconer
Iconerst 10. února 2021

Se zájmem sleduju, jak se množí odkazy na nové Strange New Worlds, spolu s různými reklamami na Paramount+ a tak dále. Co na to říkáte? Zatím se mi zdá, že mě osobně to bude bavit víc než nepříliš optimistická poslední sezóna Discovery.
Takže se těším!

Budou Strange New Worlds vlajkovou lodí Star Treku? [videa]

V kanadské Mississauze v provincii Ontario začnou v řádu hodin produkční práce na dlouho očekávaném novém startrekovém seriálu Tajemné nové světy s Ansonem Mountem, Rebecou Romijn [romejn] a Ethane…

startrekknihy.cz
6 Komentářů
admirál flotily omi
omist 10. února 2021

Je hezké vidět, že Star Trek hraje u Paramountu tak důležitou úlohu, že byl doslova v každé upoutávce a měl bez debat největší zastoupení postav. Ale musím říct, že mě celá ta kampaň úplně nezaujala. Přitom nápad šplhání na horu je určitě zajímavý, jen to bylo takové... nemastné.

Odpovědět
admirál flotily Iconer
Iconerst 10. února 2021

To šplhání na ikonickou horu samotnou mě zaujalo nejvíc. Vzpomněl jsem si na Quarka s Odem. Sám taky rád šplhám na hory.
Postavy, které se toho účastnily a jejich interakce už mě tolik nebraly, ale chápu, že pro Paramount byly důležité.

Odpovědět
 Telemachus Rhade
Telemachus Rhadest 10. února 2021

Mě ta kampaň nadchla... :) Sice je místy trapnější než by bylo zdrávo, ale to zastoupení Treku, jak píše omi, je až neskutečné, a ukazuje, jak k tomu ViacomCBS pod vedením Shari Redstone přistupuje. Ta paní nás ještě překvapí... ;)

Odpovědět
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killerčt 11. února 2021

Za mě palec nahoru, líbí se mi to a jsem rád, že se Trek v poslední době těší tak velké pozornosti, hlavně pak ze strany jeho tvůrců.. :)

Odpovědět
 kralik979cz
kralik979czpo 15. února 2021

že to bude na netflixu

Odpovědět

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení čtenáři