Kalendář akcí

Zpět

William Shatner v Praze

Začátek:ne 15. března 2020 - 19:00
Konec:ne 15. března 2020 - 22:00
Místo:Forum Karlín
Pernerova 51
186 00 Praha
Webtrekkies.cz
Pozn.: Termín a místo plánované akce mohou podléhat změně!

Sen mnoha českých fanoušků Star Treku se již brzy splní. Jeden z herců původního seriálu, představitel legendárního kapitána Kirka – William Shatner dorazí v březnu 2020 do Prahy, setká se s fanoušky a bude s nimi sdílet fascinující a vtipné příběhy ze své více než padesátileté úspěšné herecké, producentské, režisérské, ale i spisovatelské kariéry. Navíc budou mít návštěvníci akce možnost mu na závěr položit své vlastní dotazy. Majitelé VIP vstupenek, jichž bude omezený počet, budou mít zajištěno prémiové sezení a příležitost vyfotografovat se s panem Shatnerem. Talkshow bude tlumočena do českého jazyka.

Jako bonus se můžete před talkshow těšit na promítání kultovního filmu Star Trek II: Khanův hněv na velkém plátně v původním znění s titulky.

Vstupenky v cenovém rozpětí 750–3650 Kč budou k dispozici v obvyklých předprodejních sítích. Událost má již i svou stránku na Facebooku.

Tuto jedinečnou akci vám přináší JV Classics s.r.o. ve spolupráci s Mills Entertainment, Backlot Project a festivalem Future Gate.

Komentáře0

K této akci nejsou zatím žádné komentáře.

Komentovat je možné až po přihlášení.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG