Nejnovější

Odznáčky na Festivalu fantazie 2018

st 30. května 2018     autor: Molik     přečteno: 224x     délka: 1 min     komentáře: 2

Pokud ještě nemáte splněný odznáček Vypravěče, zdravotníka Christine Chapelové nebo Astrometriku, mám pro vás dobrou zprávu – po TrekFESTu 2018 je můžete mít všechny! Tady je krátké shrnutí toho, co vás čeká… Noční obloha je úžasná! Co všechno jste schopni na ní najít? Pojďte se projít a popovídat si o letních souhvězdích, okem viditelných objektech, Měsíci a planetách. Jen tak, bez dalekohledu, pouze s otočnou mapkou pozemské noční oblohy. Sraz bude za pěkného počasí před vchodem do KD Junior ve čtvrtek 5. 7. ve 23:00. Všechno, co budete potřebovat pro plnění úkolů, přichystáme my.  Dnes už asi každý ví, co dělat při bolesti v krku nebo při horečce, ale umíte zachránit lidský život? Přijďte si s námi nezávazně popovídat o fyziologii mimozemských bytostí i zcela vážně o nejnovějších trendech v oblasti první pomoci ve čtvrtek 5. 7. nebo v sobotu 7. 7. od 13:00. Všechno, co budete potřebovat pro plnění úkolů, přichystáme my. Už jste někdy přemýšleli nad alternativním koncem některé ze seriálových epizod? Vyprávíte rádi? Přijďte nám povědět, co jste vymysleli v pátek 6. 7. od 13:00. Váš příběh by měl být delší než dvě minuty, založený na kanonických základech. Poznámky v ruce jako jména nebo data jsou povolené. Nebojte, nenecháme vás potit se na pódiu, ale každý musí vyprávět svůj přiběh sám.   Podrobnosti a rozmístění v programu najdete na stránkách CZ Kontinuum nebo Festivalu fantazie.  Brzy na viděnou!

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG