admirál flotily omi
omiupraveno po 27. února 2023

Byl jsem po prvním díle trochu skeptický, takže jsem byl příjemně překvapen, jakým směrem se příběh vydal. Kapitán Shaw nakonec snad bude opravdu materiál Hvězdné flotily a ne jen nadutý blbeček jako jeho předobraz kapitán Styles. Jack Crusher překvapil, jsem moc zvědav, jestli tvůrci vysvětlí, co vlastně zavedlo Beverly na tuhle cestu nebo nechávají prostor na vysvětlení pro knihy nebo komiksy.

admirál flotily Iconer
Iconerpo 27. února 2023

Začíná to být napínavé.
Kapitán Shaw se mi začíná líbit. Mladý Jack je záhada, jsem ještě zvědavý, jak to Beverly vysvětlí. A vůbec, jak si Titan poradí s tou nepřátelskou lodí...

kadet s.s.enterprise
s.s.enterprisepo 27. února 2023

- vztekající se Rafi na tý lodi byla hrůza, její linka odpad, 20min před koncem jsem usnul, byla to nuda

- dokoukáno další den, posledních 20min nuda nebyla

- proti canonu tam asi zásadního nebylo, jen ta záporačka i její loď jsou dosti generické

- mladý Crusher je smympaťák

- kapitán Shaw je zábavnej a přitom se rozhoduje správně, je ale divné, že napřed si na jeho lodi Riker s Picardem ani neškrtnou, aby nakonci 3x02 Picard defacto převzal legálně velení, myslel sem, že Picard je už ve výslužbě a bez rozhodovací parvomoci, nebo se něco změnilo a projevem má být TOSmovie-like odznak, co nosí od minulého dílu?

admirál flotily omi
omiút 28. února 2023

Na začátku téhle sezóny Picard podruhé odešel z Hvězdné flotily a chtěl se usadit s Laris na nějaké planetce. Shaw to pak při žádosti o změnu kurzu zmiňuje podruhé, že je Picard ve výslužbě a Riker je kapitán bez velení.

To předání velení jsem pochopil jako Shawovu rezignaci, když Picard oznámil, že je mladej jeho syn, tak ať si to vyřeší. Ale bral jsem to jako tu jednorázovou konfrontaci s Vadic, ne že by předal Picardovi celou loď.

admirál Kyle
Kylepo 6. března 2023

No bylo to zajímavé, ale nějak mě nenaskakuje v zadu na krku husina. Tak jen 4 hvězdy

admirál flotily sarao
saraone 12. března 2023

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení čtenáři