Tarantino prý už nemá zájem točit Star Trek

st 18. prosince 2019      autor: Andypos      přečteno: 618x      komentáře: 4
admirál pcermis
pcermis - st 18. prosince 2019 - 14:22
:-( mohl vzniknout jeden z nejlepších treku a nakonec z toho bude prd. :-(
Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - st 18. prosince 2019 - 15:28

„I think I’m steering away from ‘Star Trek’, but I haven’t had an official conversation with those guys yet. In a strange way, it seems like this movie, Hollywood, would be my last. So, I’ve kind of taken the pressure off myself to make that last big voilà kind of statement.

Tohle nejasné cosi, je to, čeho se chytlo půl světa, a dělá z toho závěry. Podle mě nejde o nic jiného, než o takovou vějičku na Shari Redstone, že by bylo záhodno pustit více peněz ;)

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - čt 19. prosince 2019 - 00:58

Taky si nemyslím, že to má nějakou vážnější výpovědní hodnotu v tom ohledu, že nový Star Trek film pod taktovkou Tarantina zcela jistě nebude. Je to jen takové nějaké cosi, spíše neurčitého než určitého, ale jak co bude či nebude je pořád ještě ve hvězdách, ale o čem by pak měly ty velké weby psát, aby to lidi četli, že.. ? :)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
kadet Garak
Garak - čt 19. prosince 2019 - 10:15

Takový film bych fakt chtěl vidět, ale od začátku jsem tomu moc nadějí nedával. Každopádně by mohla vzniknout velice zajímavá alternativa k Abramsovým popcornovkám.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG