Novinka v prodeji: TNG – Mír prohrává

út 25. června 2019      autor: Telemachus Rhade      přečteno: 1107x      komentáře: 9

Vložit nový komentář

poručík Kasandra
Kasandra - ne 30. června 2019 - 14:11

Čítal to niekto, alebo sa chystá to niekto čítať? Som zvedavá, čo nato hovoríte.

komandér Darkknight
Darkknight - ne 30. června 2019 - 21:48
Šel jsem do toho s mírnou nevolí v očekávání zbytečné a nechutně moralizující vaty mezi Destiny a Typhoon pactem. Byl jsem však příjemně překvapen - kniha hezky plyne, není tak černobílá, jak jsem se bál... Vlastně bych jí vytkl pouze absenci Ezri a Aventine, ale za to autor nemůže.
kapitán flotily tzcomics
tzcomics - po 1. července 2019 - 17:29

Už jí mám doma, ale dostanu se k ní asi až po létě :-D

Neboť svět je dutý a já se dotkl nebe
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - po 1. července 2019 - 19:01

Jen dodám, že Darkknight je překladatel této knihy a pokud se kniha po dokončení překladatelských prací stále líbí i tomu, kdo ji přeložil, je opravdu kvalitní :-) A za sebe dodám, že je jednak psaná s opravdovou znalostí problematiky a potom mi přijde nadčasová, neboť to, co se v ní řeší, se děje v reálném světě periodicky, nepěkně často, a vždy s neutěšeným výsledkem. A je vždy jen na protistraně, jak se na celou situace bude s odstupem času pohlížet a kdo z ní vyjde se vztyčenou hlavou.

poručík Kasandra
Kasandra - po 1. července 2019 - 21:55

ďakujem :) je potrebné dočítať Destiny? asi áno však?

kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - po 1. července 2019 - 22:58

Kasandra: Startrekové knihy jsou postavené tak, že se dá naskočit kdykoli. Dojem je ale samozřejmě lepší, když se postupuje chonologicky. Správné pořadí najdete na stránce edice v každé knize ;)

admirál flotily axiom
axiom - út 2. července 2019 - 06:47

Začal jsem ji včera číst a zatím to vypadá dobře.

Jsem člověk a žiji mezi lidmi
komandér Darkknight
Darkknight - čt 11. července 2019 - 10:28

to Kasandra - pokud se nechcete dozvědět, jak trilogie Destiny skončí, tak raději knihu nečtěte. Ale pokud Vám to nevadí, pak klidně můžete, vše potřebné pro pochopení motivací a myšlenkových pochodů postav je v knize zmíněno.

viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - ne 14. července 2019 - 14:29

To jste mě docela uklidnili. Měla jsem z anotace takový rozporuplný dojem a zatím na knihu v e-shopech jenom tak pomrkávám. Bohužel ale ty série krutě nestíhám, i když se dá "naskočit" kdekoli, já tohle nemám ráda a raději vše čtu tak, jak to jde po sobě.

Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG