Chystá se nový seriál s Michelle Yeoh

út 15. ledna 2019      autor: Lostie13      přečteno: 867x      komentáře: 9

Vložit nový komentář

admirál omi
omi - út 15. ledna 2019 - 09:30

Temnější než Discovery. Musím říct, že tyhle slova ve mě trochu nahánějí hrůzu. Ale jinak jsem byl na více informací o Oddílu 31 vždycky zvědavý, uvidíme, jestli zůstane tajnou organizací, nebo se svými černými deltami budou chlubit na počkání.

„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
kadet Garak
Garak - út 15. ledna 2019 - 10:19

Ach jo. Novým seriálům opravdu fandím. Ale přiznám se, že ze všech postav Discovery mi právě Georgiou přišla nejotravnější a nechápal jsem, proč má zaclánět ještě ve druhé sezóně. To, že tahle jednorozměrná postava zahraná naivním stylem zlouna z pohádek pro děti dostane vlastní seriál, jsem opravdu nečekal. Ach jo.

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - út 15. ledna 2019 - 10:48

Za mě super - Philippa byla skvělá jako kapitánka v prvních dvou pilotních dílech, i jako Imperátorka Terranského Impéria, takže za mě rozhodně super rozhodnutí, plus fakt že o Oddílu 31 tady toho zatím moc řečeno/viděno nebylo...

"I don't want my pain taken away! I need my pain!" - Cap. James T. Kirk
kadet Garak
Garak - út 15. ledna 2019 - 12:11

A temnější než Discovery? To už bychom se museli pohybovat na poli nechtěné parodie. Na trochu komplikovanější seriál zaměřený na politiku můžeme rovnou zapomenout. Dnes bohužel není po něčem podobném poptávka. Objeví se další hyperakční jízda. Jinak už dlouho si myslím, že prostředí rozvědky či kontrarozvědky je ve ST dosud nepopsané téma s velkým potenciálem. Tak uvidíme. Jen ta Philippa fakt ne. :-)

podporučík Lostie13
Lostie13 - út 15. ledna 2019 - 12:52

Čistě subjektivně nejsem z nového oznámení také zrovna nadšený, postava Georgiou mi přišla jako nejméně sympatická z celé první série Discovery. Osobně bych se spíš přikláněl k samostatnému seriálu o Craftovi ze Short Treku Calypso.

I accept there are things in the universe that can't be scanned with a tricorder.
kadet Garak
Garak - út 15. ledna 2019 - 14:38

Lostie13: Díky. Už jsem si myslel, že slabiny postavy Georgiou nikdo jiný nevidí.

Doufám, že celý seriál přece jen nebude stát pouze na ní. Rozdodně mi nepřišla její postava natolik nosná, aby takovou tíhu utáhla. Osobně zatím největší naděje vkládám do projektu s Picardem.

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - út 15. ledna 2019 - 19:00

Je celkem jasné, že ne každému se ta či ona postava zavděčí, takže zcela logicky se ne každý bude ze seriálu s Michelle Yeoh v hl. roli radovat... Já třeba zase tolik neprožívám toho Picarda a jeho návrat, ale rozhodně to neznamená, že vůči tomu bude nějak předpojatý, či zaujatý. Já se rozhodně těším, a už aby tu byly další ochutnávky a lákadla, a nejlépe celý seriál.. :) ;)

"I don't want my pain taken away! I need my pain!" - Cap. James T. Kirk
kadet Pressman
Pressman - so 19. ledna 2019 - 20:33

Prznění Star Treku pokračuje...

viceadmirál Shane
Shane - so 23. února 2019 - 08:18

Pro mě byla a je postava Georgiou nejzajímavější z celé DSC, i když v druhé sezóně jí zdatně konkuruje kapitán Pike :). Těším se tedy velmi :).

For one human being to love another, that is perhaps the most difficult of all our tasks...

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG