Vrátí se Axanar? [VIDEO]

út 11. prosince 2018      autor: omi      přečteno: 1283x      komentáře: 5
kapitán flotily Eodeon
Eodeon - út 11. prosince 2018 - 14:55

Úmysl tvůrců Axanaru přepracovat film dle regulí na dva patnáctiminutové segmenty byl přeci ohlášen už v tiskovém vyjádření o mimosoudní dohodě. Později následovalo i oznámení, že si Axanar v dohodě vymohl i výjimku z pravidel, aby mohl obsadit Grahama a Hertzlera. A vzhledem k tomu, že dohoda je z části tajná, kdoví, jaké další podmínky výhodné pro tu kterou stranu tam byly zjednány a jakých překvapení se ještě můžeme dočkat... pakliže to vůbec vznikne.
Já osobně jsem už přestal doufat i v ten půlhodinový film (případně doplněný o externí "vystřižené scény" tak, aby si z něj fanoušci sami mohli sestříhat bezmála celovečerní fan edit). Axanar utrpěl až příliš velkou ránu kvůli zdržení soudními tahanicemi, což muselo odčerpat ohromné množství vybraných peněz od dárců, investovaných do pronájmu prostor ke zbudování kulis a studia. Sice dostávám stále oficiální newslettery informující o postupu prací na Axanaru a nedávno jsem na sociálních sítích mohl vidět zhotovené kulisy můstku Axanaru (případně dalších lodí ve filmu), ale stejně zůstávám raději skeptický.

“Time is the school in which we learn, Time is the fire in which we burn." - Delmore Schwartz
admirál flotily omi
omi - út 11. prosince 2018 - 15:57

Doufal jsem v něco podobného jako dohodu o výjimce. O vyčerpání financí na soudní spor se ve videu hovoří také. Autor tam mluví o nějakém hostu v některém z příštích videí, který o tom má nějaké další informace, tak se nechme překvapit. Musím říct, že už jsem v žádný Axanar taky už nedoufal, ale tak uvidíme.

„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
podporučík David
David - út 11. prosince 2018 - 21:00

A co uspořádat sbírku na vyplacení CBS? Tak aby jim udělili právo to natočit jako regulerní film s podílem na zisku?

Ví někdo, jestli byl takový pokus, jakoby natočit to pod hlavičkou CBS?

kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - st 12. prosince 2018 - 19:18

Prelude to Axanar je sám o sobě tak skvělý počin, že by mi klidně stačilo i to. Cokoli dalšího nad rámec je vítaný bonus. Těším se.

bez hodnosti Spock18
Spock18 - ne 16. prosince 2018 - 03:57

Mě by se líbil ničím nelimitovaný Axanar, tak jak byl plánovaný od začátku. Ale chápu strach CBS po skvělém Prelude to Axanar, že někdo je schopen prakticky za hubičku vytvořit skvělé dílo.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG