29. 8. vychází Nová generace „Q: Otázky a odpovědi“

po 28. srpna 2017      autor: Kubol      přečteno: 959x      komentáře: 4
kapitán flotily Eodeon
Eodeon - čt 31. srpna 2017 - 19:50

Už mám objednáno a nemohu se dočkat.

“Love is a fog that burns with the first daylight of reality.”
bez hodnosti Zdenek1974
Zdenek1974 - po 4. září 2017 - 11:49

Zajímavý román. Byl jsem nedočkavý a sledoval každý den, kdy ho bude mít mé knihkupectví. Je obsáhlejší než předchozí Borgové. Má propracovanější charakteristiku různých postav, včetně těch klíčových. Rozehraje velkou hru. Ale pointa je poněkud překvapivá a nevím, zda není trochu zrychlená a zkratkovitá... "Q na druhou" od Petera Davida je, řekl bych, napínavější a propracovanější. Ale konec dobrý, všechno dobré, Star Trek žije dál!

kapitán tzcomics
tzcomics - po 4. září 2017 - 19:03

Už se těším ! :-)

Neboť svět je dutý a já se dotkl nebe
kontraadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - ne 10. září 2017 - 18:16

Můj obchod už má, objednám příští týden, čekám na vydání dalších titulů, které chci. Hrozně nerada platím poště, tak sysluji tituly do určité ceny, abych nemusela. Pak zabiju několik much jednou knížkou. Ne, jednu mouchu několika knížkami. Ono to nějak dopadne, každopádně se těším.

Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG