Známe datum premiéry Star Trek: Discovery

st 21. června 2017      autor: omi      přečteno: 1560x      komentáře: 4
admirál pcermis
pcermis - čt 22. června 2017 - 08:09
Tak co už stříhate metr? ☺️ Pro redakci co udělat nějakou tenatickou hlavičku nejlépe s odpočet? ☺️
Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
podporučík surel
surel - čt 22. června 2017 - 08:30

Já ani ne. Sice mám mírné očekávání, ale zatím žádný wow efekt se nedostavil. Úplně jinak tomu bylo, když byly uváděny seriály DS9 a Voyager. To jsem býval natěšený. Ale zatím mám ze všeho dojem, že to skončí po nějakých dvou max. třech sezónách. Kde jsou seriály, které vydržely, sedm, dokonce deset sezón. Takové se snad dnes už ani nedělají. (čest výjimce Pán času nebo Hra o trůny, i když tam to vychází z konceptu). Dnes se vymyslí seriál, udělá se nástřel, než se vůbec diváci stačí sžít s postavami, je seriál ukončen pro klesající sledovanost. A takových serií je bohužel dnes většina, alespoň mi to tak připadá a je to smutné. :(

kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - čt 22. června 2017 - 15:35

surel: Troufnu si říct, že minimálně v případě DS9 u nás asi není mnoho lidí, kteří se setkali s upoutávkami na tento seriál ještě před jeho uvedením. Pokud jde o mě, tak naplno jsem zaznamenal jen "kampaň" při uvádění seriálu ENT a ta byla tedy hodně chapá - pamatuji si na to video "BEFORE KIRK, PICARD, SISKO, JANEWAY", což bylo o ničem (a i když toto heslo platí i pro nový DSC, kde je v male obměně v upoutávkách vlastně taky).. a pak jen na ten šok, když se ukázalo, že NX-01 má křivky TNG+ lodě. Z tohoto pohledu mi kampaň před DSC připadá mnohonásobně povedenější.

podporučík surel
surel - čt 22. června 2017 - 21:38

Sledoval jsem tehdy Star Trek na SAT1 a tam upoutávky běžely. O uvádění na českých televizích nepadlo ani slovo. :)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG