Bryan Fuller předává řízení Star Trek: Discovery

čt 27. října 2016      autor: omi      přečteno: 1899x      komentáře: 7

Vložit nový komentář

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - čt 27. října 2016 - 15:05

Zrovna jsem si to četl na csfd.cz. No škoda podle mě, taky mohl dát bye nějakému tomu jinému seriálu a Treku zůstat...

"I don't want my pain taken away! I need my pain!" - Cap. James T. Kirk
admirál pcermis
pcermis - čt 27. října 2016 - 16:42

Myslím že to nebylo o sympatiích u kterých se Fuller netají že k ST tíží a že je to jeho srdcovka ale pocity zřejmě nájem nezaplatí a myslím si že STD pustil protože z toho ze všeho měl nejméně. Což je můj osobní dohad nepodložený ničím ale myslím si to. každopádně je to škoda. Stále pěvně doufám v to že STD bude dobré a že se uchytí a pomůže opět nakoupnout filmovou i seriálovou tvorbu. Poslední roky totiž žádný pořádný a kvalitní Sci-fi seriál nevyšel. Tak doufám že ST neskončí dříve než začal.

Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
nadporučík johnjaneway
johnjaneway - čt 27. října 2016 - 21:10

Tak snad to nebude předznamenávat zhoršení seriálu po dvou dílech. Každopádně bude moci do důležitých věcí stále mluvit.
pcermis: V poslední době byl hodně dobrý sci-fi seriál Expanse, poměrně realisticky (aspoň z pohledu fyziky) zpracovaný. Je to podle knižní předlohy a prozatím je hotová první série. Taky velice dobře vypadá Westworld, kterého jsou zatím čtyři díly, který alespoň u mě vždycky vyvolává otázky, co je život, kde je hranice mezi robotem a člověkem apod. Oba doporučuji.

kapitán flotily Alice Lal Zikešová
Alice Lal Zikešová - pá 28. října 2016 - 12:14

johnjaneway: Z Westworldu jsem zatím viděla jen dva díly. První - super. Vypadalo to vážně dobře, ale hned druhá epizoda mě vyloženě zklamala. Ještě dám šanci trojce, ale moc velké naděje tomu nedávám. No, asi je to zase věc názoru :)

Jinak mě odstoupení Fullera mrzí. S Trekem měl zkušenosti, tak doufám, že ostatní členové týmu se od něj alespoň nechají inspirovat a seriál neskončí katastrofou.

She's our friend and she's crazy!
kapitán flotily tzcomics
tzcomics - pá 28. října 2016 - 13:56

Na Westworld jsem se docela těšil, ale ty rozporuplné reakce mě prozatím odradily. Asi počkám, až bude celá série - jaký to bude mít celkový zhodnocení...

Neboť svět je dutý a já se dotkl nebe
kadet vlasopes
vlasopes - so 29. října 2016 - 07:51

Westworld měl velmi pozitivní reakce.

bez hodnosti scofa
scofa - ne 30. října 2016 - 00:00
Tento komentář byl nahlášen jako nevhodný.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG