Hra Star Trek: Hidden Evil (test)

po 28. listopadu 2016      autor: VThor8      přečteno: 1833x      komentáře: 7

Vložit nový komentář

kapitán flotily Eodeon
Eodeon - út 29. listopadu 2016 - 06:13

To je zrovna hra, kterou bych si zahrál moc rád (a na základě toho se pokusil i o odznáček), jelikož je to vlastně sequel k mému oblíbenému ST filmu, ale není kompatibilní s Win XP a novějšími OS a protože se na nich nedá ani nainstalovat, compatibility mode tomu nijak nepomůže. Omlouvám se proto za drobný off topic, ale nedá mi to nevyužít příležitosti k dotazu: nevíte někdo o nějakém patchi nebo šikovném emulátoru, na kterém to zvládne rozeběhnout i laik?

“Time is the school in which we learn, Time is the fire in which we burn." - Delmore Schwartz
kontraadmirál VThor8
VThor8 - út 29. listopadu 2016 - 11:20

Já bych řekl, že je právě kompatibilní jen s Win XP, protože jsem tuhle hru na něm právě zahrál...takže můžu nabídnout jen tu verzi na Win XP...emulátory a jiné jsem vůbec nezkoušel.

kapitán flotily Eodeon
Eodeon - út 29. listopadu 2016 - 12:20

VThor8: A jaká je to verze a kde je dostupná, pokud mi můžeš poradit? Já mám k dispozici originální krabicovou verzi... jen si teď nejsem jist, jestli to není německá verze, protože ty byly jednu dobu k ST hrám snáze k sehnání. Zvláštní je, že demoverzi hry lze na XP instalovat, spustit i hrát bez problémů. Ohledně nekompatibility s XP mi to ze své zkušenosti potvrdilo více lidí, kterých jsem se na to ptal, takže mě tato odpověď překvapuje.

“Time is the school in which we learn, Time is the fire in which we burn." - Delmore Schwartz
kontraadmirál VThor8
VThor8 - út 29. listopadu 2016 - 15:37

Musím se podívat mám, ji pouze na noťasu v práci a dám vědět co to je za verzi.

podporučík David
David - st 30. listopadu 2016 - 09:38

Hmm. Taky jsem kdysi hrál demo. A chtěl jsem si to zahrát celé. Ale když jsem sehnal plnou verzi, nikdy se mi ji nepodařilo ani nainstalovat. A to jsem to myslím zkoušel už i na W98.

:-(

praporčík Korax
Korax - st 30. listopadu 2016 - 15:35

Kluci, rozcházení ST her z období kolem roku 2000 jsem vloni věnoval dost času a krom toho, že jsem zjistil, jak na Elite Force, Armadu a Armadu 2 pod W10, tak jsem došel k tomu, že jestli si to chcete zahrát a má to za něco stát, kupte si na netu starý notebook zhruba z roku 2005 a na ten si nainstalujte XP: :-)

podporučík surel
surel - čt 1. prosince 2016 - 08:14

Jen pro informaci, Hidden Evil vyšel ve dvou edicích a to v roce 1999 a pak v roce 2002. Ten novější má pak podporu instalace a provozu pod Windows XP.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG