Kdo je záporák John Harrison? Co si myslíte vy?

pá 14. prosince 2012      autor: Jim Kirk      přečteno: 3254x      komentáře: 3
kapitán StyXik
StyXik - pá 14. prosince 2012 - 16:28
Jak sem psal už jinde, buď opravdu Khan nebo aspoň nějaký augment ;-)
You don't stand a single chance to win, unless you fight. - Mikasa Ackerman
kapitán flotily Prometeus
Prometeus - pá 14. prosince 2012 - 18:57
Buď to bude naozaj nejaký vylepšený alebo podľa loga hviezdnej flotily na jeho tričku alebo uniforme to bude dôstojník flotily ktorému sa do rúk dostali zbrane hromadného ničenia a rozhodol sa zdecimovať komplet federáciu a hviezdnu flotilu.
podporučík vlasopes
vlasopes - so 15. prosince 2012 - 12:52
Myslím si, že i ve ST si někdo dokáže vzít uniformu a infiltrovat se někam a tam dělat neplechu, takže nesdílím příliš ideu pouhého člena flotily. Khan by dával smysl, ovšem pokud bychom připustili tezi, že se scénáristé zalekli přílišného odklonění od klasické linie v minulém filmu, tzv. že zboření Vulkánu bylo až moc, tak old trekkies dají něco známého ať neremcají. IMHO a zde musím souhlasit s kolegou StyX-em, viděl bych tam spíše zápletku týkající se genetic engineering. To je docela aktuální téma, navíc můžou čerpat z ENTERPRISE víc než jednou hláškou.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG