Star Trek videohra - gameplay [VIDEO]

pá 8. června 2012      autor: Jim Kirk      přečteno: 2696x      komentáře: 12

Vložit nový komentář

admirál flotily omi
omi - pá 8. června 2012 - 10:28
Říká Spock na začátku "New Vulcan"?
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
admirál flotily omi
omi - pá 8. června 2012 - 10:44
Tak podle recenze je v demu opravdu Nový Vulkan a velociraptoři, co na hráče útočí, jsou prý zmutovaní Vulkánci (nějaký virus od Gornů, či co). No chudáci, po prvním filmu jich moc nezbylo a teď ještě tohle :D
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
kadet Jim Kirk
Jim Kirk - pá 8. června 2012 - 13:20
Jj rika ono to uz tak vypada i podle screenshotů ze tam novej vulkan stavi! Chudaci Vulkanci, karty se obratily...:-)
podporučík Khan
Khan - pá 8. června 2012 - 13:39
Chudáci Vulkánci možná, ale herně to vypadá velice slibně :-).
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - pá 8. června 2012 - 15:31
Od EF II je to první hra, která má potenciál. Hratelně vypadá velmi dobře - já jsem osobně nadšený z dual-player módu. Už jenom kvůli tomu si to chci zahrát. Vizuál vypadá taky po čertech dobře. Jenom by měl zajímalo proč podle pana Abramse musí všechno se špičatýma ušima zemřít. (nebo transmutovat :) )
viceadmirál Shane
Shane - so 9. června 2012 - 00:05
Opravdu to vypadá dobře a po zklamání z Mass Effectu si musím něčím zpravit chuť. Takže jasná koupě :).
For one human being to love another, that is perhaps the most difficult of all our tasks...
komodor Praotec trekkie
Praotec trekkie - po 11. června 2012 - 09:56
Vypadá to fakt hezky, akorát ten motiv zmutovaných lidí (Vulkánců atd.) byl použit imho už x-krát a to i ve hrách - naposledy mutace lidí v Rakghouly ve SW Old Republic. Ale ta kooperace bude zajímavá, pokud to opravdu zvládnou.
kapitán Carth22
Carth22 - po 11. června 2012 - 10:22
Herní video vypadá hezky, potěšilo mě využití filmové hudby, i když doufám že se ve hře objeví i nějaké nové motivy. Graficky to vypadá hezky, srovnatelné s ME3, stejně tak i hratelnost a fungování ve hře je obdobné. Doufám jen, že to nebude rychlovka na jedno odpoledne, jako většina současných akčních her. A taky doufám, že si alespoň ve hře budu moct pořádně prohlednout Enterprise. Po filmu mám pocit že znám každý detail na trupu lodi díky "blízkým najížděcím" záběrům, ale neměl jsem možnost podívat se na ní v klidu v celé kráse. Totéž platí pro uvedené video...
bez hodnosti Pomeranc
Pomeranc - po 11. června 2012 - 20:47
To jsem sám kdo si myslí, že ta hra zatím nic moc nepředvedla? Grafika je hezká, barevná, ale třeba postavy chodí jak panáci a jejich obličeje jsou totálně bez výrazu. Koukněte třeba na E3 ukázku k Watch Dogs, člověk pochopí ten rozdíl. Řeknu si jen na grafice dobrá hra nestojí, jenža pak přijde jen bezduchá střílečka s nějakýma potvorama. Snad to nakonec bude lepší, ale mám teda spíš obavy. Radši bych nějakou pěknou adventuru/RPG. To by se imho hodilo ke ST víc. :)
podporučík sorc
sorc - po 11. června 2012 - 21:17
Pomeranc: Přesně můj dojem, spíš než Mass Effect mi to přijde jako jednoduchá TPS. Doufám, že se mýlím...
kadet Jim Kirk
Jim Kirk - út 12. června 2012 - 07:58
Ted se mi dostal do ruky prospekt z E3 a tam pisou ze pribeh hry napsal drzitelka ceny BAFTA (British Academy Television Awards) a i za hrou stoji kreativní a produkční tým nového Star Treku, takže to snad nebude jen bezduchá střílečka. Navíc Namco Bandai stojí za titulem jako například Tekken který je hodně populární. Takže doufejme že to bude super...
bez hodnosti MickTheMage
MickTheMage - út 12. června 2012 - 11:38
Jim Kirk: "...pribeh hry napsal drzitelka ceny BAFTA (British Academy Television Awards) a i za hrou stoji kreativní a produkční tým nového Star Treku..."

No, myslim, ze prave naopak. Vsetko naznacuje, ze to bude prachsprosta, blba, priamociara strielacka :) Bohuzial.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG