Jak objednávat suvenýry na www.trekkies.cz

čt 19. března 2009      autor: Bonsaj      přečteno: 4834x      komentáře: 7

Vložit nový komentář

komodor William Kirk
William Kirk - čt 19. března 2009 - 20:09
Furuta: Mám od Furuty 5 lodí. Galaxy vypadá docela odbytě. Nebula je fajn, stejně tak se povedla loď Ferengů. Nic moc je TOS Enterprise - vypadá spíše jako ta "džejdžejovina". Veliký, nepoměrný talíř, ze spodu plochý, sekundární trup naopak moc krátký, prohnuté pylony warpmotorů. Satelit ani nepopisuju. Naopak skvěle dopadl Excelsior z vedlejší série, je menší, ale detailní, nádherný a přesný (aspoň podle mě).
"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner
kadet rampa.mekkvak
rampa.mekkvak - čt 19. března 2009 - 22:33
tu ent d můžu potrvdit, stejně jako zbylý lodě stejnýho talířovýho typu, kupodivu ani nemají jména, jen NCCs... ale např voyager, zmiňovný excelsior, jemhadar, sovereign, prometheus jsou prostě úžasný... a ta tos ent je naopak, přesně jak vyšvihnutá ze starý tosky -taková prostější, ALE neméně skvělá od ostatních co jsem zde vychválil..! mně se ten set velmi líbí... z jiné série mám bioship a ta je taky velmi vydařená...

jsou to úžasný malý lodičky, prostě fantastický...
kadet Danikr
Danikr - čt 19. března 2009 - 23:12
Asi nejlepší malé lodě jsou od Johnny Lightning. Některé série mají kovový podstavec a modely jsou propracované do detailů. Jsou ale bohužel o dost dražší než ty od Furuty.
http://collector.johnnyligh tning.com/products/star_trek/index.asp
Pak jsou taky hezké od Hallmark Ornament - většina z nich je svítících a některé jsou fakt suprové.
http://www.hookedonhallmark.com/Star -Trek_c_186-1-3.html
 Kanto
Kanto - pá 20. března 2009 - 00:30
Lodicki: Ajajaj, sa pomaly citim ako daky druhotriedny treker ze nemam doma ziadnu z tych malych lodiciek :-(
kadet rampa.mekkvak
rampa.mekkvak - pá 20. března 2009 - 09:44
ale ty hallmarky jsou hlavně ozdoby na strom, mají většinou na můstku háček...ty bych do vitrýnky zrovna nechtěl... ale johnny lightning, ty jsou pěkný...
kadet Danikr
Danikr - ne 22. března 2009 - 19:51
Od Hallmark Ornament mám Transporter http://www.youtube.com/watch?v=qod3RHb61jw
a scenérii Wrath of Khan http://www.youtube.com/watch?v=yNDQsgzoVn8 a obě věci vypadají skvěle, mají dobré zvukové a světelné efekty. Lodě jsou taky hezké (některé mám), ale od Johnny Lighting jsou fakt o hodně lepší (ty zase ale nesvítí a jsou trochu dražší).
kadet vencour
vencour - st 8. dubna 2009 - 21:17
Vlajka Federace: Zdravím,

mám chuť si nechat udělat vlajku Federace podle http://memory-alpha.org/en/wiki/Image:United_Feder ation_of_Planets_flag.svg, poslal jsem už předběžný dotaz na http://www.vlajky.eu, nechcete se někdo přidat? Zatim šilham po jedné cca metr krát dva metry - ten obrázek je v poměru cca 1,85:1 a pak nějakou mini, možná na stůl.

S pozdravem
Vencour

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG