Nova: Battlestar Galactica zatím ne

út 20. června 2006      autor: Bonsaj      přečteno: 3023x      komentáře: 5
nadporučík little borg
little borg - út 20. června 2006 - 19:16
Scifi v TV: Uvítal bych kvalitní scifi v TV. Přiznám se, že Andromeda mě nijak neláká, ale Battlestar už je jiné kafe. Na Star Trek si asi ještě dlouho počkáme. Alespoň že AXN vysílá Enterprise, možná by ji pak mohla převzít ČT. Když už bude tento seriál nadabovaný, tak nebude tak nákladný.
kadet JemHadar
JemHadar - út 20. června 2006 - 20:01
Práva: Mám dojem, že práva na BSG má u nás AXN.
kontraadmirál Lyta
Lyta - út 20. června 2006 - 20:41
V podstatě s toutéž odpovědí jsem se setkala na ČT po dotazu, jestli hodlají zakoupit vůbec nějaké sci-fi, odpověděli, že na žádný sci-fi seriál práva nemají a o koupi neuvažují.

Mě spíš fascinuje, že nám sdělí že nemají práva, ale osobně by mě spíš zajímalo, jestli někdy nějaká zakoupit hodlají.
It's easy to find something worth dying for. Do you have anything worth living for?
kadet JemHadar
JemHadar - út 20. června 2006 - 21:14
Re:: Já mám jinou perlu - psal jsem do ČT, jestli budou natáčet další díly Strážce duší (uznávám, že se ten seriál nelíbil všem, ale mně ano) - a oni mi odepsali, že sice ne, ale že natáčí nový skvělý seriál o vodácích :-)))
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - ne 25. června 2006 - 11:14
Prima svých práv na 4. řadu DS9 nevyužila, takže leží nadabovaná ve skladě. Nova svoje práva na Crusade postoupila Markíze. Jediná TV stanice, která v česku za něco stojí je AXN. A možná i chystaný MGM channel..

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG