Květnový sraz v Plzni

st 17. května 2006      autor: Bonsaj      přečteno: 7469x      komentáře: 3
kadet Heikoo
Heikoo - st 17. května 2006 - 07:27
Ach jooo...: Hola hoj, no, tak si rikam, jaka je to skoda, ze jsem to na tenhle vikend nezvladl. Muselo to byt fakt super. Na sto procent, jestli me nezajede letadlo, se pridam v cervnu. To uz doufam budu mit po starostech a konecne vas vsecky budu moci poznat :o))) Jinak skoda, ze se to s tim rizkem nestalo me. Cisnika bych si k pobaveni vsech vychutnal tak, ze by to jidlo prinesl jeste jednou a nezaplatil bych ani korunu :o) Stalo se mi to uz asi petkrat :o))) Rikam to porad, neni nad to udelat si doma rizek sam, dat ho mezi dva chleby, zabalit do alobalu a vyrazit :o)))
poručík Lina
Lina - st 17. května 2006 - 12:05
Re: Ach jooo...: No to teda ne! Fuj tajfl.. chleba s rizkem v alobalu a jeste k tomu na cestovani. Chces me mit na svedomi? :o)

Jinac chvalim reportaz, myslim, ze je znacne vystizna:o)
nadporučík little borg
little borg - st 17. května 2006 - 12:06
Re: Ach jooo...: Určitě nesmíš v červnu chybět :-) Je naplánovaný super program.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG