Trekken 2017

út 26. září 2017      autor: Korax      přečteno: 327x      délka: 1 min      komentáře: 1

Trekken 14Konec listopadu v Subspace pravidelně věnujeme Trekkenu a ani v letošním roce tomu nebude jinak. Zveme vás tedy na tradiční startrekovou programovou linii probíhající v rámci Koprconu v Kopřivnici ve dnech 24. a 25. listopadu. Hlavní část programu Trekkenu tvoří přednášky popisující různé aspekty vesmíru Star Treku – vážně i nevážně – a to buďto faktograficky, nebo z různých, i dost nezvyklých úhlů pohledu. Součástí programu jsou ale i soutěže a projekce vybraných epizod.

Je již zavedeným zvykem, že má Trekken každý rok nějaké zaměření. Program letošního Trekkenu bude oproti tomu sledovat hned dvě hlavní témata – tím prvním je nový seriál Star Trek: Discovery, který se k nám v těchto dnech poprvé představuje. Jsme stejně zvědaví jako vy, jak si nový seriál „sedne“ a na Trekkenu budeme mít dost času ho dopodrobna rozebrat. Věnovat se budeme i seriálu Nová generace, který v letošním roce slaví 30. narozeniny a který se zapsal mezi diváky jako nejúspěšnější Star Trek seriál všech dob. 

Program se nám postupně plní, stále v něm ale zbývá několik míst. Pokud byste si tedy na Trekkenu rádi udělali přednášku, dejte nám vědět na adrese korax@subspace.cz

Web Trekkenu si můžete projít na adrese http://www.subspace.cz/trekken.

Zdroj: www.subspace.cz
praporčík Korax
autor: Korax
vydáno: út 26. září 2017
přečteno: 327x
komentáře: 1

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG