Deanna Troi zavítá do Prahy

pá 28. dubna 2017      autor: CZ Kontinuum STFK      přečteno: 1220x      délka: 2 min      komentáře: 12

Deanna TroiS potěšením vám oznamujeme, že pro vás Stars In Prague ve spolupráci s FKM-Events a Star Trek fan klubem CZ Kontinuum přichystali další startrekovou oslavu. Od první epizody seriálu Star Trek: The Next Generation uplynulo kulatých 30 let, a tak si do kalendáře poznamenejte datum 10. června, kdy do Prahy zavítá Marina Sirtis, představitelka nazapomenutelné Deanny Troi. Ostatně i její návštěva je sama o sobě kulatým výročím, protože je to 10 let od její poslední návštěvy u nás.

Setkání s Marinou proběhne v prostorách Kulturního Centra Novodvorská v Praze 4, kde budete mít jedinečnou možnost setkat se s Marinou v úzkém okruhu fanoušků.

Akce začne ve 12:00, kdy se Marina pozdraví při šampaňském a občerstvení s „Platinum a Gold“ hosty ve své šatně. Poté se přesune na jeviště před ostatní diváky a proběhne moderovaná talk show následovaná  dotazy z publika. V závěru panelu Marina vylosuje malou tombolu. Po krátké přestávce bude následovat focení s fanoušky a autogramiáda. Konec je plánován na 17:00.

Jsme velice rádi, že Marina opět přijala naše pozvání a vrátí se do Prahy. Na své fanoušky se velmi těší a je zvědavá, zda aspoň některé i po těch letech pozná.

Praktické odkazy

Ceny a termíny vstupenek

  • Základní vstupenka (690 Kč během dubna, 790 Kč do konce května, 850 Kč později a na místě) – obsahuje vstup na akci a diskusní panel s Marinou Sirtis.
  • Výhodný balíček (990 Kč během dubna, 1150 Kč do konce května, 1250 Kč později a na místě) – zvýhodněný balíček obsahuje vstup na akci, na diskuzní panel s Marinou Sirtis, společnou fotografii a autogram.
  • GOLD vstupenka (1890 Kč během dubna, 1990 Kč do konce května) – limitovaná edice 14 vstupenek zahrnuje vstup na akci a na panel s Marinou Sirtis, autogram, na místě vytištěnou a podepsanou (druhý autogram) A4 fotografii s hercem, prioritní odbavení a sedadlo v první řadě. Součástí vstupenky je také speciální krátké meet & greet setkání těsně před začátkem akce.
     
  • Autogram (250 Kč) – podpis od Mariny Sirtis. V ceně je zahrnuta i barevná fotografie k podpisu (cca. 8×10"). K dispozici pouze pro účastníky s platnou vstupenkou (základní, výhodný balíček či GOLD).
  • Fotografie (290 Kč) – společná fotografie s Marinou Sirtis (doručená digitálně po akci). K dispozici pouze pro účastníky s platnou vstupenkou (základní, výhodný balíček či GOLD).

Zdroj: www.starsinprague.cz
bez hodnosti CZ Kontinuum STFK
autor: CZ Kontinuum STFK
vydáno: pá 28. dubna 2017
přečteno: 1220x
komentáře: 12

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG