Německý Movie Park staví startrekovou horskou dráhu

pá 24. února 2017      autor: omi      přečteno: 996x      délka: 1 min      komentáře: 5

ST: Operation EnterpriseNa jaře 2017 bude v německém Movie Parku otevřena oficiálně licencovaná horská dráha, která nese tematické prvky Star Treku: Nová generace a je pojmenovaná Star Trek: Operation Enterprise. Areál Movie Parku se nachází na západě Německa asi 95 km severně od Kolína nad Rýnem. V parku naleznete spoustu zábavních atrakcí, které jsou věnované známým filmovým trhákům. Jedná se samozřejmě většinou o příhodné pojmenování a líbivé grafické ztvárnění dekorací kolem atrakcí. Poblíž startrekové horské dráhy by mělo být vytvořeno stylové prostranství pojmenované Federation Plaza, které slibuje futuristický styl stánků, aby se hosté cítili jako v areálu Akademie Hvězdné flotily. Třeba si zde bude možné objednat i Raktajino…

Oficiální popis atrakce

Rychlost je zásadní. Není čas přemýšlet. Každý manévr musí být proveden přesně. Máte pouze jeden pokus. Borgové, nepřítel Hvězdné flotily, drží USS Enterprise vlečným paprskem. Loď i její posádka byly chyceny. Můstek Enterprise je opuštěný. Jediná možnost záchrany je poslat kadety Hvězdné flotily na odvážnou záchrannou misi.

Tato záchranná mise nebude jednoduchá. Štíty borgské lodi musejí být prolomeny, aby mohly být zničeny její hlavní systémy. To je jediná možnost, jak zachránit posádku Enterprise. Navzdory neuvěřitelné přívaly adrenalinu se kadeti musí plně soustředit na svůj úkol. Taková je nová mise v hlubokém vesmíru pro návštěvníky německého Movie Parku.

Oficiální stránky parku

Zdroj: startrek.com
admirál omi
autor: omi
vydáno: pá 24. února 2017
přečteno: 996x
komentáře: 5

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG